grudzień 2016

Projekty zrealizowane w 2016 roku

12 grudnia 2016 roku

w Teatrze Muzycznym Capitol podczas uroczystoci wręczania medali "NIEZŁOMNI" (przyznawanych za działalność opozycyjną w latach 1981-1989) organizowanej przez Dolnośląską "Solidarność" - Fundacja zrealizowała w ramach części artystycznej występ uczniów klas teatralnych z LO XVII we Wrocławiu, którzy zaprezentowali  spektakl złożony z piosenek Jana Pietrzaka pt. "CO ZROBIMY Z NASZĄ WOLNOŚCIĄ"

31 grudnia 2016 roku

W ramach wrocławskiego wydarzenia sylwestrowego pt. "PAN SYLWESTER WROCŁAWSKI ZAPRASZA..." organizowanego na wrocławskim Rynku na scenie zwanej "MÓZGIEM" Fundacja zrealizowała "Koncert Teatru Muzycznego Capitol" złożnych z utworów ze spektakli będących w repertuarze teatru oraz wykonanie utworu pt. "SHOW MUST GO ON".