marzec 2016

Projekty zrealizowane w 2016 roku

Z radością informujemy, że od 15 marca 2016 roku funkcję Prezesa Zarządu Fundacji Teatru Muzycznego Capitol (oraz Dyrektora prowadzonego przez fundację Studium Musicalowego Capitol) objął Pan Piotr Dziubek.

Kompozytor, aranżer, akordeonista i pianista, absolwent wrocławskiej Akademii Muzycznej (ukończył z wyróżnieniem klasę akordeonu), wieloletni wykładowca tej uczelni.

Kompozytor muzyki do wielu spektakli teatralnych, m. in.:  Francesco, Lalka, Chłopi (Teatr Muzyczny w Gdyni), Balladyna, ...np. Majakowski (Wrocławski Teatr Współczesny), Ferdydurke (Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu), Ziemia obiecana (Teatr im. Słowackiego w Krakowie) Operetka (Teatr Dramatyczny w Warszawie), Frankenstein, Idiota, Ja, Piotr Riviere..., Mistrz i Małgorzata (Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu).

Z wielką nadzieją patrzymy w przyszłość....... :)