Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/helix/core/wp_shortcodes.php on line 97

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 460
Czerwiec 2013

Warning: A non-numeric value encountered in /plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /plugins/system/helix/core/helix.php on line 548
Projekty zrealizowane w 2013 roku

Na warsztaty artystyczne z udziałem artystów znakomitego wrocławskiego Teatru Capitol dla uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studentów zaprasza pierwszy miejski program antydyskryminacyjny WrOpenUp.
 
Zajęcia odbędą się 1 czerwca w godz. 14.30-21 i 2 czerwca w godz. 11-18 w teatrze Capitol. Złożą się na nie m.in. warsztaty z kompozycji tańca z Jackiem Gęburą, aktorstwa z Krzysztofem Wojdonem oraz interpretacji piosenki z Konradem Imielą. Uczestnicy będą się uczyć, w jaki sposób wykorzystywać teatralne, taneczne i wokalne środki wyrazu. - Czekamy na osoby nie biorące udziału w konkursie WrOpenUp, chcemy, by idea akceptacji różnorodności kulturowej rozprzestrzeniała się jak najszerzej - zachęca Oliwia Tarasewicz-Gryt, jedna z koordynatorów programu. W weekendowym kursie może wziąć udział łącznie 20 osób. Zajęcia są bezpłatne, dzięki jednemu ze sponsorów projektu WrOpenUp. Zapisy chętnych pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczy się kolejność zgłoszeń.


Sponsorem warsztatów jest

bnym 4cp