Luty

Projekty zrealizowane w 2012 roku

9 lutego 2012r wystawiliśmy w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki spektakl Teatru Muzycznego Capitol pt. "HAIR".

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uprzejmie informujemy, że od lutego do grudnia 2012r  Fundacja Teatru Muzycznego Capitol realizuje edukacyjny projekt kulturalny pt. " koRepetycje muzyczne". W ramach projektu odbędzie się 8 audycji. Program przeznaczony  dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalistów będzie  realizował statutowe cele fundacji m. in. poprzez edukację kulturalną dzieci i młodzieży oraz rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych. Zadanie prowadzone  we współpracy  z  Wydziałem Kultury UM we Wrocławiu (dotacja ze środków publicznych) i Teatrem Muzycznym Capitol - audycje odbywają się  na Małej Scenie Teatru Muzycznego Capitol.

Koordynator projektu:

Julita Woźniak - Fundacja Teatru Muzycznego Capitol - 71/ 789 04 86 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.