"koRepetycje muzyczne" 2018

Uprzejmie informujemy, że od lutego do października 2018 roku  Fundacja Teatru Muzycznego Capitol kontynuuje realizację edukacyjnego projektu kulturalnego

pt. " koRepetycje muzyczne". W ramach projektu odbędzie się 7 audycji. Program przeznaczony  dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalistów będzie  realizował statutowe cele fundacji m. in. poprzez edukację kulturalną dzieci i młodzieży oraz rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych. Zadanie prowadzone  dzięki wsparciu Gminy Wrocław i we współpracy  z  Wydziałem Kultury UM we Wrocławiu (dotacja ze środków publicznych)  - audycje odbywają się  na Małej Scenie Fundacji Teatru Muzycznego Capitol przy ul. Piłsudskiego 72 we Wrocławiu.

Koordynator projektu:

Julita Woźniak 505-18-99-83