"koRepetycje muzyczne - Świąteczny prezent muzyczny"

"koRepetycje muzyczne - Świąteczny prezent muzyczny" 2017

Uprzejmie informujemy, że w II edycji konkursu od listopada do grudnia 2017r  Fundacja Teatru Muzycznego Capitol kontynuuje realizację edukacyjnego projektu kulturalnego pt. " koRepetycje muzyczne". W ramach projektu odbędzie się Koncert pt. "Świąteczny prezent muzyczny". Program przeznaczony  dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalistów będzie  realizował statutowe cele fundacji m. in. poprzez edukację kulturalną dzieci i młodzieży oraz rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych. Zadanie prowadzone  dzięki wsparciu Gminy Wrocław i we współpracy  z  Wydziałem Kultury UM we Wrocławiu (dotacja ze środków publicznych - audycje odbywają się  na Małej Scenie Fundacji Teatru Muzycznego Capitol przy ul. Piłsudskiego 72 we Wrocławiu.

Koordynator projektu:  Julita Woźniak

Fundacja Teatru Muzycznego Capitol - 505-18-99-83