listopad 2017

W ramach Projektu pn. ART-MOBILE Pegaz Piecki realizowanego przez GOKSiR "Pegaz" w Pieckach (projekt dofinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury) - w dniach 10 i 11 listopada 2017roku  Fundacja przygotowała i przeprowadziła Warsztaty : taneczne, wokalne i teatralne. Zajęcia poprowadzili artyści/pedagodzy ( współpracujący z: Teatr Muzyczny Capitol i Studium Musicalowego Capitol) Małgorzata Fijałkowska, Małgorzata Pietraś i Agata Obłąkowska - Woubishet. Warsztaty zrealizowano w salach: Mała Scena, Duży i Mały Balet w siedzibie Fundacji we Wrocławiu.