Projekty zrealizowane w 2014 roku

Uprzejmie informujemy, że od stycznia do grudnia 2014r  Fundacja Teatru Muzycznego Capitol kontynuuje realizację edukacyjnego projektu kulturalnego pt. " koRepetycje muzyczne". W ramach projektu odbędzie się 10 audycji. Program przeznaczony  dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalistów będzie  realizował statutowe cele fundacji m. in. poprzez edukację kulturalną dzieci i młodzieży oraz rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych. Zadanie prowadzone  dzięki wsparciu Gminy Wrocław i we współpracy  z  Wydziałem Kultury UM we Wrocławiu (dotacja ze środków publicznych)  - audycje odbywają się  na Małej Scenie Fundacji Teatru Muzycznego Capitol.

Proponowane tytuły spotkań:

Polskie Tańca Narodowe, Jazzowe improwizacje, Sambor Dudziński - sztuka intuicyjna, Studio nagrań,  Rytm-Perkusja-Repercussion, Patriotyczne nuty, Jak dawniej grano, Musical, Muzyka filmowa, Świąteczne kolędowanie.

Koordynator projektu:  Fundacja Teatru Muzycznego Capitol - 505-18-99-83 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wroclawmiastospotkan

www.wroclaw.pl | www.kreatywnywroclaw.pl