Projekty zrealizowane w 2013 roku

Uprzejmie informujemy, że od czerwca do grudnia 2013r  Fundacja Teatru Muzycznego Capitol kontynuuje realizację edukacyjnego projektu kulturalnego pt. " koRepetycje muzyczne". W ramach projektu odbędzie się 5 audycji. Program przeznaczony  dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalistów będzie  realizował statutowe cele fundacji m. in. poprzez edukację kulturalną dzieci i młodzieży oraz rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych. Zadanie prowadzone  dzięki wsparciu Gminy Wrocław i we współpracy  z  Wydziałem Kultury UM we Wrocławiu (dotacja ze środków publicznychoraz Teatrem Muzycznym Capitol - audycje odbywają się  na Małej Scenie Teatru Muzycznego Capitol.

Proponowane tytuły spotkań:

1. Jazz i piosenka.

2. Sambor Dudziński i jego instrumenty - sztuka intuicyjna.

3. Studio nagrań - współcześni kompozytorzy i ich utwory.

4. Rytm.

5. Patriotyczne nuty.

Koordynator projektu:

Joanna Żołędziowska - Fundacja Teatru Muzycznego Capitol - 71/789 04 69 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.